Aranżacja każdego mieszkania to ważny fundament, który jest niezbędny do przyszłego profesjonalnego remontu. Nie da się stworzyć luksusowego projektu bez użycia specjalnego planu, w którym zostaną przedstawione wszystkie rysunki i obliczenia. Muna Architects to biuro projektowe w Warszawie, które oferuje wiele możliwości efektywnego projektowania mieszkań jedno-, dwu-, trzypokojowych lub pomieszczeń mieszkalnych z większą ilością pokoi.

Dowiedzieć się o różnych ofertach można na stronie https://muna-architects.com/, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o niezbędnym zestawie usług. Zwracając się o pomoc do prawdziwych profesjonalistów, każdy klient może liczyć na:

  1. 1. Przytulny układ mieszkania. Właściciel mieszkania będzie mile zaskoczony, gdy dowie się, jak wygodny może być jego dom, jeśli meble i sprzęt AGD zostaną ustawione prawidłowo, z uwzględnieniem zasad ergonomii.
  2. 2. Poprawne zagospodarowanie przestrzenne wolnej przestrzeni. Jest to szczególnie ważne dla właścicieli małych mieszkań. Każdy m2 można wykorzystać z maksymalnymi korzyściami.

Zespół projektantów jest gotowy zaproponować niepowtarzalne autorskie wnętrze mieszkania, które jest w pełni zaprojektowane z uwzględnieniem indywidualnych życzeń klienta.

Projekt i renowacja pod klucz przez zespół Muna Architects

W procesie urządzania własnego domu musisz kompetentnie zorganizować całą wolną przestrzeń, myśląc o każdym kroku w najdrobniejszym szczególe. Dlatego projekt i naprawa pod klucz odbywa się z uwzględnieniem następujących etapów:

  • • Planowanie – prace pomiarowe, stworzenie zadania technicznego, omówienie przebudowy lokalu, wybór konkretnego obrazu.
  • • Etap technologiczny – plan lokalizacji instalacji klimatyzacyjnej, wodno-kanalizacyjnej i innych ważnych komunikacji.
  • • Etap wyboru stylu i koloru – zastosowanie wizualizację 3D, dzięki której jest możliwe stworzenie idealnych rozwiązań na dowolny budżet klienta.
  • • Ostatni etap – następuje dobór mebli, elementów wyposażenia wnętrz, sprzętu AGD, tekstyliów itp.

Zlecając wykonanie projektu projektowego zespołowi Muna Architects możesz liczyć na kilka ważnych elementów – praktyczność i niesamowity komfort. Powierzając wykonanie wszystkich etapów profesjonalistom, klient otrzymuje idealny obraz, podczas którego rozwoju zostaną uwzględnione wszystkie indywidualne życzenia klienta. Głównym celem firmy jest stworzenie niepowtarzalnego projektu, z umiejętnym wykorzystaniem dowolnego układu pomieszczenia, niezależnie od podanej ilości m2.