Słuchawki i zestawy słuchawkowe są również zaprojektowane tak, aby uwolnić ręce. Ale czasami ręce są zwalniane, aby zająć je czymś innym (na przykład torbami!) I nie będzie już można regulować głośności z iPhone’a.

A kiedy masz zajęte ręce, ale nie telefonem, ale istnieje potrzeba regulacji głośności w bezprzewodowych słuchawkach Apple AirPods – aby dźwięk był głośniejszy lub cichszy, zastanawiasz się: „gdzie jest regulacja głośności w tych słuchawkach?” , W końcu na przewodowym zestawie słuchawkowym od Apple Głośność reguluje się w tym samym miejscu, w którym znajduje się mikrofon – mniej więcej na poziomie szyi.

Ten sam problem, jeśli przycisk regulacji głośności nie działa (czy wymaga naprawy iPhone?).

Dobrze jest zadać to pytanie w ten sposób: „JAK wyregulować głośność w AirPods?”, Ponieważ mamy dla ciebie odpowiedź na to pytanie, a odpowiedź na poprzednie pytanie (gdzie jest regulacja głośności) jest negatywna – jest brak przycisku regulacji głośności w AirPods. Ale nie martw się, jest metoda, to Apple!

Jak wyregulować głośność w AirPods

Jak pisaliśmy powyżej, w tych słuchawkach nie ma przycisku głośności – po prostu nie było gdzie go „włożyć”, bo wartość tych słuchawek jest taka, że ​​są prawie takie same, jak standardowe przewodowe „jabłkowe”, a jest irytujący drut w nich Nie!

Ale Apple to ekosystem. I możesz sterować jednym urządzeniem za pomocą drugiego. Głośność słuchawek można kontrolować za pomocą Siri za pomocą głosu!

Aby to zrobić, musisz aktywować Siri i poprosić ją o zwiększenie / zmniejszenie głośności, na przykład podczas słuchania muzyki: „zwiększ głośność”, „zwiększ głośność”, „zwiększ głośność”, „zrób ciszej ”, „zmniejsz głośność” itp.

Oczywiście dla wygody musisz powiązać polecenie uruchamiania Siri z jedną ze słuchawek przed dwukrotnym stuknięciem. Można to zrobić w menu ustawień: Ustawienia -> Bluetooth -> AirPods -> Dwukrotnie dotknij AirPod.

W zasadzie, jeśli używasz Siri, to będzie to dla Ciebie jeszcze wygodniejsze niż jakikolwiek niezręczny przycisk (a tak może być tylko w tak kompaktowych słuchawkach), ale jeśli nie używasz Siri, czas zacząć!